Dobrý den, kolegyně a kolegové,
já bych chtěla prostřednictvím vás, pana předsedajícího, vystoupit ke svému předřečníkovi panu ministrovi Stanjurovi, který prohlásil, že EET ruší, aby se z čestných podnikatelů nestali prosím sprostí podezřelí.

Já bych se proti tomu chtěla ohradit, protože pod vaší taktovkou, pane ministře, vy totiž poctivé podnikatele podrazíte tím, že rušíte EET a jeho rušením opět umožníte rozjetí šedé ekonomiky a ještě více těm pár nepoctivým být ještě více nepoctiví. Protože opět se rozjíždí otázky, které tady už na začátku devadesátek byly. Chcete to s fakturou nebo to chcete bez faktury? A mně se zdá, že nepoctiví se opět zaradovali a poctivým jsme plivli do tváře, protože měli vynaložené náklady.

Všechno fungovalo. Vidíte, že většina občanů je s tím spokojená. Mají to státy, které jsou na mnohem nižší úrovni než my. A my to budeme rušit. My se nepůjdeme poučovat z těchto záležitostí. A je to zábavné, protože vy hledáte peníze, kterými chcete financovat naše potřebné. A přitom peníze, které byste měl v pokladně, vyhazujete z okna.

Děkuji.

Categories: Nezařazené

X