Narodila jsem se v Uherském Hradišti. Jsem vystudovaná ekonomka. Pracovala jsem v různých společnostech (např. i v Agrokombinátu Slušovice). V posledních letech jsem byla ředitelkou slovenské finanční společnosti, později jsem byla vedoucí leasingu nákladní a osobní dopravy u ČSOBL a. s.. Od roku 2007 pracuji jako ředitelka Hřebčína Napajedla a. s., který se specializuje na chov anglického plnokrevníka. Své práci věnuji prakticky veškerý svůj čas, velmi často na úkor rodiny. Práce v této společnosti je také mým koníčkem. Byla jsem zvolena viceprezidentkou Českého svazu chovatelů a majitelů dostihových koní anglického plnokrevníka. Jsem činná také v České jezdecké federaci. Při své práci jsem každodenně v kontaktu s dalšími chovateli, zemědělskými podniky i jednotlivými farmáři.

Do politické sféry jsem se rozhodla jít proto, že cítím povinnost zabránit nezodpovědným lidem v další devastaci naší země a také proto, aby nechyběl v politice ženský pohled na svět. Ve své politické práci se chci orientovat zejména na zemědělství a sociální oblast.

Nebyla jsem nikdy politicky činná. Jsem obyčejný člověk, který se vypracoval skutečně jen svou pílí, tvrdostí a neústupností. Vím sama, jaké je to být dole, jak těžká a strmá cesta je nahoru, co všechno jako žena musíte akceptovat, aby jste dosáhla na stupínky, které jsou připraveny mužům. Svůj život žiji s mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí a nikdy se nevzdávej“.

Jsem vdaná, s rodinou žijeme v obci Tupesy u Uherského Hradiště. Od dětství jsem měla vždy vztah k přírodě, zvířatům a svému okolí, kde jsem žila. Koním se věnuji společně se svým manželem a nejmladším synem. Manžel je předsedou ČJF – zlínské oblasti, sám pracuje v zemědělském a potravinářském odvětví. Nejmladší syn Denis provozuje také jezdecký sport – voltiž na úrovni mistrovství Evropy. Máme společné rodinné zájmy, s manželem aktivně provozujeme již několik let jezdecký oddíl a pořádáme jezdecké závody. Oba pracujeme v zemědělství, potýkáme se s obdobnými problémy. Manžel mě podpořil v mém rozhodnutí, přestat se nečinně dívat, co se kolem nás děje a zapojit se do hnutí ANO. Věřím, že společně ve spolupráci s ostatními členy a příznivci hnutí ANO se nám podaří výrazně zlepšit situaci v naší zemi a zastavit bezhlavé drancování naší vlasti.

X