Komu: balastikovam@psp.cz Od: Magdaléna Klimešová <magdalena.klimesova@frankbold.org> Datum: 2.10.2017 11:05 Předmět: Poděkování a pečeť Rekonstrukce státu (Viz připojený soubor: pecet_RS_002_f.pdf) (Viz připojený soubor: pecet_RS_004_f.pdf)

Vážená paní Balaštíková,

dovolujeme si Vám touto cestou poděkovat za aktivní podporu protikorupčních zákonů z agendy Rekonstrukce státu ve volebním období 2013-2017. Nedávno jsme Vám e-mailem zaslali aktualizované výsledky Vašeho hodnocení z hlediska prosazování sledovaných zákonů. Zahrnuli jsme do něj všechna hlasování o návrzích i podstatných změnách zákona o registru smluv, reformy financování politických stran a volebních kampaní, ukončení přílepků k zákonům a dalších důležitých opatření pro kontrolu nakládání s veřejnými prostředky v České republice. Každému úkonu jsme přiřadili příslušnou váhu podle toho, jak byl významný pro přijetí daného opatření. Z uvedeného souhrnu dat plyne, že jste nejen jednoznačně podporovala námi sledované protikorupční zákony, ale i dodržela slib tím, že jste nehlasovala v rozporu s Prohlášením o podpoře Rekonstrukce státu. Za to Vám jménem platformy Rekonstrukce státu i všech jejich příznivců velmi děkujeme. Víme, že politická realita je často komplikovaná a každý politik je vystavován nejrůznějším tlakům. O to více si vážíme, že jste v právě končícím volebním období vytrvala v soustavném prosazování opravdu potřebných opatření pro rozvoj odpovědného a průhledného vládnutí v České republice.

Na výraz naší vděčnosti bychom se s Vámi rádi setkali, předali Vám pamětní diplom Rekonstrukce státu a prodiskutovali možnosti další spolupráce při prosazování potřebných zákonů v nadcházejícím volebním období. Zároveň Vám zasíláme v tomto e-mailu graficky zpracovanou pečeť se slovy o podpoře zákonů a o dodržení slibu, kterou můžete použít ve svých propagačních materiálech či na Vašem webu. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit. Budeme velmi vděční za návrh termínu setkání k osobnímu poděkování.

Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den,

Magdaléna Klimešová

Analyst,  tel. +420 605 171 183

magdalena.klimesova@frankbold.org

www.frankbold.org

Frank Bold

Drtinova 10, 150 00 Praha 5, Czech Republic

Categories: Nezařazené

X