Dne 25.1.2016 jsem zorganizovala další ze svých „Setkání…“, které jsem tentokrát uspořádala pro ředitele základních škol, starosty obcí (zřizovatele), ředitele středních škol (zřizovaných krajem) a manažery místních akčních skupin. Hlavním hostem byl náměstek ministryně školství, pan Mgr. Jaroslav Fidrmuc.

Setkání se zúčastnilo celkem cca 50 zástupců škol a obcí. Tématem bylo financování regionálního školství v letech 2016 a 2017. Pan náměstek Fidrmuc prezentoval dostupné formy a podmínky financování škol a absolvoval dlouhou diskusi k dílčím tématům podle zájmu zúčastněných. V další části proběhla prezentace nového typu elektronických učebnic, kterou připravil tým doc. Mgr. Zvonaře, Ph.D., z Masarykovy univerzity Brno.

Akce se vydařila a ukázalo se, že je to ten správný způsob jak vytvářet soulad a porozumění mezi nejvyššími představiteli vedení státu a odbornou veřejností. Za pomoc s realizací akce ráda poděkuji generálnímu řediteli a.s. Fatra Napajedla Ing. Čechmánkovi a manažerce MAS Buchlov Mgr. Martě Poláškové.

Několik fotografií z atmosféry setkání.

Pozvánka na Setkání s poslankyní a jejími hosty 1_ 2016

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

X